LOKASYON AVANTAJI

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR

SATIŞTAKİ ÖZEL ÜRÜNLER

 

 

TEM ve E5 arasındaki en önemli bağlantı yolu Basın Ekspres’teki yeriniz, yatırımınıza ayrı bir değer katar.

İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza; Atatürk Havalimanı, Uluslararası Fuar Merkezi CNR Expo, oteller bölgesinin birleşim noktasında ve çok önemli bir bağlantı yolu olan Basın Ekspres Yolu’nun hemen yanında yer alıyor.

Toplu taşıma alternatifleriyle trafiğe takılmadan hızlı bir ulaşıma sahip olan İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza’larda, Bakırköy İDO İskelesi’ne yakın olmanın ve yapımı sürdürülen metro istasyonunun da avantajını yaşarsınız.
İhtiyacınız olan, merkezi bir noktada, prestijli binalarda büyük metrajlı ofis veya atölye ise, özel ürünler tam da size göre..

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR

GÜVENDESİNİZ

Her köşesi gün boyunca güvenlik ekipleri ve kameralı sistemlerle korunan, giriş çıkışlarda kartlı sistemle kontrollü giriş çıkış sağlanan binalarda ve atölyelerde içiniz rahat çalışırsınız.

Geniş pencereleri ve 4.30 metre tavan yüksekliği sayesinde, gün ışığından maksimum seviyede faydalanılan çalışma ortamları, İstanbul‘u doyasıya yaşayacağınız manzarasıyla da işinizi keyfe dönüştürür.

ÇALIŞMAYI KEYFE DÖNÜŞTÜRÜN

GENİŞ GENİŞ KULLANIN

Kalabalık ekipler ve büyük işler üreten firmalar için ideal olan ve ofis / atölye olarak kullanılabilecek özel ürünlerin en büyük avantajlarından biri de, büyük metrekareli olmasıdır. Ofis / atölyenizde imalat, idari bölüm, arşiv odası gibi ihtiyaç duyduğunuz her türlü alanı oluşturabilirsiniz.

İki blokta sadece tek katta mevcut olan özel ürünlerle, kalabalık firma ortamlarından ayrışır ve katta tek olmanın tadını çıkarırsınız.

KATINIZ SİZE ÖZEL

KEYİFLİ İŞ ORTAMI

İstanbul manzarasını geniş açıyla izleyebileceğiniz ve kullanımı sadece size ait olan geniş teras alanında dinlenme saatlerinizi değerlendirebilir, işinize daha verimli devam edebilirsiniz.

SATIŞTAKİ ÖZEL ÜRÜNLER

Faaliyet gösterdiğiniz sektör ve ihtiyaçlarınıza göre sadece 1298.08 ve 2359.44 m² özel ürün seçenekleri bulunmaktadır.

1.298,08 m²

2.359,44 m²

Tüm ürünlerimizin avantajlı fiyat ve ödeme şekilleri için lütfen tıklayınız; ÖDEME PLANLARI