LOKASYON AVANTAJI

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR

SATIŞTAKİ MAĞAZALAR

 

 

İstanbul’un en bilinen Alışveriş Merkezlerinden biri olan “Wedding World”, modern yapıların yer aldığı ve İstanbul’un en önemli ticari noktalardan biri olan Basın Ekspres Yolu’nun yanı başında çok değerli bir konumdadır.

Özel araçla veya toplu taşımayla rahat bir ulaşım sağlanabilen Wedding World’de, İstanbul’un pek çok farklı noktasından ulaşım tam iş yerinizin önüne geliyor. Yapımı devam eden Ataköy – İkitelli Metrosu Kuyumcukent istasyonunun faaliyete geçmesiyle birlikte, bu noktadaki yatırımlar değerini daha da katlayacaktır.

Faaliyete geçtiği günden bu yana, gerek lokasyon değeri gerekse ulaşım kolaylığı nedeniyle, farklı sektörler için de cazibe merkezi haline gelmiş olan Wedding World’de; kuyumcu mağazalarından turizm firmalarına ve giyim mağazalarından telekomünikasyon firmalarına kadar yüzlerce iş kolu bulunmaktadır.

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR

ÇALIŞMA ORTAMINIZ
ÇOK ŞIK

Ziyaretçilerinizi nezih, sağlıklı ve şık bir ortamda karşılamanın keyfini yaşayın.

İşinde uzman güvenlik ekipleri, x-ray cihazıyla kontrollü giriş çıkışlar ve her anı görüntüleyen kameralı otomasyon sistemleriyle güvendesiniz..

GÜVENLİK MAKSİMUM

ARACINIZA YER AYIRDIK

Çok sayıda açık ve kapalı otopark alanına sahip Wedding World’de; aracınız güvende, keyfiniz yerinde.

Farklı sektörleri bir arada barındıran, her alanda iş potansiyeline açık bir çalışma ortamında yer almanın avantajını yaşarsınız.

SEKTÖR YELPAZESİ

MÜŞTERİ POTANSİYELİ
GENİŞ

Avm içerisine açılması planlanan Kuyumculuk Müzesi, yerli ve yabancı ziyaretçi sayısının kayda değer derecede artmasını ve faaliyet alanınızla ilgili müşteri potansiyelinizin de büyümesini sağlayacaktır.

SATIŞTAKİ MAĞAZALAR

Faaliyet gösterdiğiniz sektör ve ihtiyaçlarınıza göre 57,64 – 175.84 m² arasında mağaza seçenekleri bulunmaktadır.

57,64 m²

60,49 m²

63,54 m²

73,15 m²

97,35 m²

175,84 m²

Tüm ürünlerimizin avantajlı fiyat ve ödeme şekilleri için lütfen tıklayınız; ÖDEME PLANLARI