LOKASYON AVANTAJI

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR

SATIŞTAKİ ATÖLYELER

İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza; Atatürk Havalimanı, Uluslararası Fuar Merkezi CNR Expo, oteller bölgesinin birleşim noktasında, modern ticari yapılaşmaların yer aldığı Basın Ekspres Yolu’na 1 dakikalık mesafedeki konumuyla İstanbul’un en önemli ticari merkezlerinden biridir.

İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza Atölyeleri, ihtiyaçlarınız, verimliliğiniz ve sağlığınız dikkate alınarak inşa edildi. Güvenlik, ulaşım, altyapı, tedarikçilerle bir arada olma ve modern çalışma koşullarını bir araya getirdiğimiz Atölyeler’de, işinizi minimum zaman kaybı ve maksimum tasarrufla yapabileceksiniz.

Bu nedenle, Türkiye’de ve dünyada teksiniz!

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMAZ

İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza bir kale kadar güvenlidir. Değerli madenlerin çalınma riskine karşı, özel güvenlik ekipleri tarafından korunan binalar, 7/24 kamera sistemi ve kontrollü giriş çıkışlarla hırsızlara göz açtırmayan bir yapı niteliği taşımaktadır.
Kapalı otoparklardan 24 saat boyunca asansörlerle katlara doğrudan çıkış imkânı bulunması da, ürünlerinizin güvenliğini artıran çok önemli bir özelliktir.
Binalar radye temel sistemiyle ve C35 beton kullanılarak inşa edildiğinden, sağlam ve dayanıklıdır.

İstanbul gibi bir metropolde işinize giderken en çok sıkıntı çektiğiniz trafik sorunu burada ortadan kalkıyor. Dilerseniz özel aracınızla, dilerseniz de otobüsten, metrobüse ve minibüse pek çok alternatif ulaşım mevcut. Bakırköy İDO İskelesi’ne yakınlığı ve gelecek olan metro istasyonu ise, İstanbul’un farklı lokasyonlarından İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza’ya ulaşımı daha da rahatlatacak çok önemli bir artıdır.

HIZLI ULAŞIMA HAZIR OLUN

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza’daki atölyenizde,
değerli madenlerinizin ham halinden satışa hazır hale gelene kadarki
her aşamasında, tedarikçilerinizle bir arada olmanın avantajlarını yaşarsınız. İşin
her aşamasına hakim olur, ihtiyacınız olan yerlere dakikalar içerisinde ulaşabilir
ve iş verimliliğini arttırmış olursunuz. Kısacası “bir arada olmak” size zaman
kazandırır; maliyetlerinizi düşürür ve işinizde güvenlik açığı oluşmasını engeller.

Atölyeler, kuyumculuk sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ve tavanları 4.30 metre yüksekliğinde inşa edildi.
Açılabilir tipte pencereler sizi karanlık çalışma ortamlarından kurtararak, ışık alan atölyelerde çalışmanızı sağlıyor.
Havalandırma sistemleri, doğabilecek sektörel rahatsızlıkları minimize ederek, atölyeleri sizler için daha sağlıklı bir çalışma ortamına dönüştürüyor. Tüm bu koşullar bir araya geldiğinde, pozitif bir çalışma ortamı oluşarak çalışanların da verimliliği artırılmış oluyor…

MODERN ÇALIŞMA KOŞULLARI

İŞİNİZİN ALTYAPISI HAZIR

Asit – Baz – Alçı gider altyapısı, benzersiz atık arıtma tesisi, ısı pompası ve basınçlı hava tesisatı altyapısı, asit – baz – ocak gazı egzoz kanalları, taze hava giriş kanalları, topraklama hattı ve yangın söndürme sistemleri dahil, bir kuyumcu atölyesi için gerekli olan tüm imkanlar hazır.
Ayrıca, her atölyede TV-Uydu yayını altyapısı, telefon hattı, binalarda ise kesintisiz enerji ve yedekli jeneratör sistemleri ile tasarruflu aydınlatma ve enerji otomasyon sistemi mevcuttur.

SATIŞTAKİ ATÖLYELER

Faaliyet gösterdiğiniz sektör ve ihtiyaçlarınıza göre 200.17 – 546.10 m² arasında atölye seçenekleri bulunmaktadır.

200,17 m²

319,94 m²

366,88 m²

546,10 m²

Tüm ürünlerimizin avantajlı fiyat ve ödeme şekilleri için lütfen tıklayınız; ÖDEME PLANLARI